Kawowe aktualności

W kawowym świecie wiele się dzieje. Poznajmy kawowe nowości, kawowe rekordy, daty ważne z punktu widzenia historii kawowego ziarna. Wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o kawie.

Wiele się dzieje w w kawowym świecie, codziennie pojawia się dużo nowości. Są to zarówno najnowsze rozwiązania w dziedzinie przygotowywania owego naparu, nietypowe gatunki czy rodzaje ziaren. Będziemy zatem podawać na bieżąco wszystkie najnowsze informacje na temat kawy.

Warto wiedzieć, iż bardzo niedawno (1 października 2015 roku) po raz pierwszy obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kawy. Ustanowiony on został przez Międzynarodową Organizację Kawy, a główne obchody odbywały się na targach Expo.

Każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego w kwestii kawy. Jest to jeden z tych tematów, które nigdy nie tracą na aktualności, jednocześnie ciągle pojawiają się inspirujące wątki oraz zagadnienia. Śledzimy je pilnie, by każdy miłośnik kawowego napoju mógł wiedzieć o nim wszystko.

Serdecznie zapraszamy Państwa do tej fascynującej lektury – oczywiście przy filiżance pysznej, aromatycznej kawy. Espresso, latte macchiato, cappuccino – wybór pozostawiamy Czytelnikom!

Nie odnaleziono

Przepraszamy, ale nie znaleziono wyników w archiwum. Być może wyszukiwanie pomoże znaleźć związane posty.